O nas

Jesteśmy grupą osób, którzy nie godzą się na to, że w przestrzeni publicznej promuje się tylko jedną formę uprawiania polityki – cyniczną walkę o zdobycie i utrzymanie władzy. Władza jest tylko jedną z pomocy w osiąganiu celu, który powinien być stawiany przed każdym politykiem – celem tym jest roztropna troska o dobro wspólne.

Chcemy promować prawe postawy, działania, myśl polityczną, a nie konkretne środowiska i partie polityczne. Chcemy pokazywać naszym czytelnikom o co tak na prawdę chodzi w polityce. Chcemy wreszcie przebić barierę medialną, z jaką muszą się zmagać osoby, które wyznają ideały takie, jak my.

Każdy z nas ma jakieś określone poglądy, które determinują nasze działanie. W przeciwieństwie do pracowników mediów mętnego nurtu, nie zamierzamy ich ukrywać. Drogi do realizacji dobra wspólnego są różne. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego nie zamierzamy się zamykać na przedstawicieli tylko jednej z nich. Na naszym portalu jest miejsce dla wszystkich, którzy kierują się klasyczną definicją polityki.

To Top