Axtel Prime X3 – słuchawki idealne dla biznesu

2019-06-05

Rozwiązania dla biznesu powinny być trwałe. Wysoka jakość zapewnia wydajność, a ta z kolei przekłada się na większe zyski oraz na wizerunek całej firmy. Micro casque sans fil to rozwiązanie wysokiej klasy, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów biznesowych. Dobrej jakości écouteur téléphone pozwala na zwiększenie wydajności pracowników poprzez zagwarantowanie im maksymalnej wygody przy pracy. Firma Axtel wprowadzała na rynek słuchawki, które rewolucjonizują działania biznesowe.Axtel Prime X3 – wyjątkowa jakość


Firma Axtel oferuje swoim klientom szereg rozwiązań z najwyższej półki. Ze słuchawek tego producenta korzysta wiele firm na całym świecie, ciesząc się podniesioną wydajnością działów takich jak Call Center. Zwłaszcza produkt Axtel Prime x3 - micro casque sans fil https://www.axtelheadsets.com/fr/micro-casques/sans-fil cieszy się wyjątkową popularnością! Dlaczego? Przekonajmy się!


Po pierwsze firma Axtel oferując casque téléphone portable avec micro zapewniała swoim użytkownikom bardzo dużą mobilność oraz ogromną swobodę komunikacji. Dzięki zastosowanych rozwiązaniom, możliwa jest wielozadaniowość oraz bardzo duża oszczędność czasu. Skuteczna komunikacja, mobilność, bardzo duża wygoda – wszystko to zamknięte w małych i lekkich słuchawkach jednego z najlepszych i najbardziej znanych w tej chwili producentów sprzętu przeznaczonego zarówno do zastosowań prywatnych jak i do zastosowań biznesowych.


Po drugie, w micro casque sans fil wykorzystano szereg bardzo przydatnych rozwiązań. Do najciekawszych należy oczywiście redukcja szumów, jednak na poziomie bardzo zaawansowanym oraz wysoka ochrona akustyczna. Te rozwiązania nie tylko dbają o to, aby słuch konsultanta nie był zagrożony, ale pozwalają również na wykonywanie swojej pracy w maksymalnym skupieniu.


Po trzecie, możliwość potrójnej łączności oraz duży zasięg. Każda osoba pracująca często ze słuchawkami doskonale wie, jak ważny jest zasięg słuchawek. Oczywiście czym większy, tym lepiej. W słuchawkach Axtel Prime X3 zasięg ma aż 200 metrów. Dodatkowo, zastosowano potrójną łączność, co oznacza, że słuchawki mogą działać zarówno z telefonem stacjonarnym, telefonem komórkowym jak i z komputerem.


Te i wiele innych innowacyjnych rozwiązań sprawiają, że słuchawki coraz chętniej nabywane są przez największe firmy na świecie, które wyposażone są w działy call center. Produkty firmy Axtel od roku 2008 sprzedawane są w 100 krajach na całym świecie i doceniania za bardzo wysoką jakość.


Zadbajmy o ergonomiczność pracy konsultanta


Osoba pracująca w środowisku Call Center jest niezwykle obciążona. Wielogodzinne siedzenie przed komputerem i ciągłe rozmowy z klientami bardzo wyczerpują organizm. Pracownik biura przez cały dzień musi być skupiony, miły i rzeczowy – to bardzo trudne. Dlatego, sprzęt jakim się posługuje powinien mieć najwyższą jakość. Powinien zapewniać maksymalną wygodę i jakość dźwięku. W nowoczesnych rozwiązaniach takich jak casque téléphone portable avec micro lub écouteur téléphone zastosowane są elementy, dzięki którym praca jest komfortowa i ergonomiczna. Co jest ważne? Cóż, czynników zapewniających wygodę jest bardzo dużo – niektóre z nich są ujawniane przez producentów, a inne strzeżone. Na pewno ogromny wpływ na wygodę ma materiał z jakiego słuchawki są zbudowane oraz to, w jaki sposób są zbudowane. Lekkie materiały sprawiają, że cała konstrukcja słuchawek jest lekka, dzięki czemu nie obciąża się ciała konsultanta, zwłaszcza odcinka szyjnego. Oczywiście bardzo duże znaczenie ma także możliwość regulacji słuchawek.


Warto sprawdzić, jakie nowości oferuje firma Axtel. Być może produkty tej firmy spełnią także Twoje, bardzo wysokie wymagania i oczekiwania? Nie ma wątpliwości co do tego, że wiele dużych firm z całego świata nie żałuje swojego wyboru, a dowodem na to są coraz lepsze wyniki firmy.