Prawe Opinie

Fatalna opozycja i jej media chyba są kupione przez rządzących

Fot. Adrian Grycuk/Wikimedia Commons

Serio, mam coraz bardziej takie wrażenie. Wtopa za wtopą, kompromitacja za kompromitacją – tego nie można robić nieświadomie. I piszę to jako przeciwnik obecnej władzy.

Minister Jaki z jednej strony mówił, że jest prolife, z drugiej zagłosował przeciwko projektowi obrońców życia w zeszłym roku. A media co robią? Wstawiają jego zdjęcie z młodości w dresie (jeśli w ogóle jest prawdziwe) i próbują robić aferę z tego, że… stał pod blokiem. Ale zbrodnia.

IPN wypuszcza świetną animację o naszej historii – OKO Press krytykuje ją i zarzuca zbytnie gloryfikowanie naszego narodu i historii. Na pewno zyskają sympatię ludzi takim wpisem.

Polska finansuje emerytury Ukraińcom – w mediach mętnego nurtu cisza o tym. No bo pewnie boją się być posądzeni o bycie legendarnymi „ruskimi agentami”.

Prezydent wcześniej stanął przeciwko PiS-owi w sprawie reformy sądów – fatalna opozycja mówi, że to ustawka i go hejtuje, zamiast okazać wsparcie.

Pisowska trollerka nachalnie szkaluje rezydentów w mediach społecznościowych. Tymczasem na ten temat również cisza.

PiS jest przeciwny ochronie życia, mimo wieloletnich zapewnień, że zakaże mordowania dzieci – fatalna opozycja nie wykorzystuje tego. Mało tego – jawnie wspiera feminazistki, z których przecież śmieją się wszyscy, włącznie ze środowiskami lewicowo-liberalnymi, przez co odejmują sobie poparcia. Bo mało kto będzie gotów poprzeć kogoś, kto trzyma z takimi oszołomstwami.

Nie mówię już o takich smaczkach z wcześniejszego okresu, jak niereagowanie screenami (np. tymi TUTAJ i TUTAJ) na artykuły atakujące osoby z fatalnej opozycji czy też ich kwestie rodzinne, mylenie przysłów, palnięcie tekstu o Kacprze, Melchiorze i Belzebubie czy też wielu, wielu innych.

Serio, trzeba po prostu chcieć, by robić tyle wtop w tak krótkim czasie. A efekt jest taki, że przeciętny Janusz i Grażyna sprzed telewizora widzi jedynie alternatywę: albo to, co jest teraz, albo rządy debili i idiotów.
I niech ktoś mnie przekona, że to nie jest ustawione.

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top