Mówią w mediach

Działaczka lewicowa o niepełnosprawnym aktywiście: zasługuje na pogardę

Dr Bawer Aondo-Akaa i Marek Jurek/Fot. Facebook

Była działaczka Ruchu Palikota, Blanka Rudy, w odpowiedzi na zamieszczony w mediach społecznościowych wpis w obronie prawa do życia od poczęcia, autorstwa dr Bawera Aondo-Akaa – niepełnosprawnego działacza społecznego z Krakowa, obrzuciła go stekiem wyzwisk. To już kolejny taki przypadek ze strony aktywistów przeciwnych pełnej prawnej ochronie życia ludzkiego. Czy nie da się dyskutować merytorycznie?

Widze błazna, który nigdy nie urodzi, nigdy nie będzie miał zagrożonego ciążą życia i nigdy nie będzie targał na plecach 120 kilogramów bezwładnego cielska, a jedyne co umie, to pieprzyć ideologicznie o czymś, o czym nie ma bladego pojęcia – napisała Blanka Rudy. W innym miejscu stwierdziła, że Bawer Aondo-Akaa zasługuje na pogardę. – Ty ze swoim fanatyzmem jesteś żywym argumentem za aborcją.(…) Dlatego, że jesteś zwyczajnie nawiedzony – napisała również.

A poszło o poniższy wpis:

Dr Bawer Aodno Akaa pochodzi z Krakowa. Aktywnie włącza się w działalność środowisk pro-life, szczególnie Fundacji Pro-Prawo do życia. Jest również politykiem Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka.

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top