Prawe Opinie

Polska wzorem!

Fot. Pixabay

Pani Premier Beata Szydło w swoim przemówieniu przed glosowaniem o votum nieufności dla rządu PiS w dniu 7 kwietnia br. oświadczyła, że rząd pod jej kierownictwem prowadzi politykę bezpieczeństwa dla swoich obywateli. Oznacza to brak zgody rządu polskiego na zasiedlanie Polski przez tysiące niebezpiecznych migrantów muzułmańskich przybywających do UE z Azji i Afryki.

Pani Premier oświadczyła też, że rząd Polski będzie prowadził aktywną politykę pomocy potrzebującym w krajach konfliktów wojennych i spustoszonych przez morderczych terrorystów islamskich.

Osobiście brakowało mi w tym przemówieniu jednego – zaznaczenia pozytywnej roli Polski w Unii Europejskiej, która skutecznie blokuje napływ milionów imigrantów z Azji na teren zamożnej Europy od strony wschodniej. W Polsce nie ma patologicznej sytuacji podobnej do tej z krajów południa Europy, gdzie mafijne grupy powiązane z politykami robią na transportach imigrantów do Europy pieniądze większe od tych z przemytu narkotyków. Polska skutecznie ochrania wschodnią granicę UE i nie pozwala na niekontrolowany napływ imigrantów przez granicę Polski. Polska jest pod względem ochrony swoich granic (i tym samym granic całej Unii Europejskiej) wzorem do naśladowania.

Jako, że Polska nie pozwala na napływ nieznanych hord uchodźców, to nie zabiega o relokację niebezpiecznych migrantów na teren całej Europy. To samo niech uczyni Italia i Grecja. Niech doprowadzą swoje służby ochrony państwa do zdolności opanowania kontroli swoich granic. Niech zablokują niekontrolowany przemyt imigrantów.

To bardzo dobrze, że Polska nie zgodzi się na wysyłkę niebezpiecznych hord muzułmanów z krajów przemytu imigrantów (Italia i Grecja) do Polski!

Polska jest wzorem do naśladowania przez kraje z południa Europy. Niech rządy tych krajów zajmą się bałaganem w swoich krajach, a nie wywieraniem nacisków na zmianę polskiej polityki – z rozsądnej na destrukcyjną dla bezpieczeństwa obywateli państwa polskiego. Wzór do naśladowania przez inne państwa jest – i jest to Polska!

 

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top