Prawe Opinie

Wielka Morawiecka Łódź Polska

Fot. Pixabay

Nowoczesny Wadim Tyszkiewicz krytykuje program 500+. Twierdzi, że równo – to nie jest sprawiedliwie. Odzywa się w nim dusza wiecznego komunisty. Mówi jak zmodernizowani marksiści. Jak zwykle według takich nowoczesnych aktywistów socjalistycznej burżuazji to ON wie jak dzielić sprawiedliwie. Jako Prezydent Nowej Soli realizuje już w tym mieście krainę nowoczesnej Polski i nowoczesnych aktywistów – nawiedzonych duchem starych komunistów…

Rządy nowoczesnego prezydenta Nowej Soli Pana Tyszkiewicza obrazują przyszłość Polski zarządzanej przez Super Ministra Pana Mateusza Morawieckiego. Teraz czas na Nową Sól, która podąża za Wrocławiem. Do Wrocławia zaś (w ramach ciekawostki z Polski) co tydzień przyjeżdża 1500 Ukraińców. Co będzie dalej? Potem… kolej na cały kraj. Wielka Polska fabrycznych montowni z całego ŚWIATA… ale czad! Przekrój firm i marek z całego globu! Polska jako jedna wielka Łódź z XIX wieku (jak powszechnie wiadomo Łódź w tamtym czasie była niezwykle zmodernizowana).

Polska Nowoczesna ŁÓDŹ składana ze światowych montowni chińskich paneli. Jako, że nawet Chińczyki, by nie chcieli pracować w tych montowniach za symboliczne pensje to do pakietu jeszcze dołączy taki nowoczesny Morawiecki: Ukraińców, Mołdawian, Hindusów, Wietnamczyków i innych chętnych z całego Świata (chętnych do pracy za pensje dla biedaków). Taka świetlana przyszłość obszaru Polski. Obszar montowni firm z całego Świata z pracownikami z całego Świata -WIELKA MORAWIECKA ŁÓDŹ POLSKA. A na tej Łodzi:

NOWOCZESNY i wspaniały Wadim T.- płynie i rzuca z fundacji rządowej pod jego egidą, to co zostanie z kasy od sponsorów rządowych kolesi. Może rzuci bonami na program kierowany dla dzieci biedaków z całego Świata w Nowoczesnym Wietnamie Europy na obszarze Polski.

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top