Opinie, Analizy i Wywiady

Kret w przebraniu Kreta

Ilu jest kretów w przebraniu Kreta w polskich mediach? I jak wielką szkodę wyrządzają naszym umysłom. Zastanówmy się… w jaki sposób szare eminencje chcą wpłynąć na postrzeganie wizji świata wielkich mas.

Tego jak bardzo jesteśmy zaprogramowani w systemie władzy mediów nad miliardami odbiorców nie wie nikt. Oglądamy tylko fragmenty wielkiego programu do sterowania opinią publiczną. Przykładowym elementem programowania opinii publicznej jest pewien elegancki kret w polskiej telewizji. Nomen Omen nasz kret nazywa się Kret. Ów Pan w bardzo miły i interesujący sposób codziennie koduje w telewizji polskiej przekaz do milionów widzów. Kiedyś Pan Kret nie był kretem, a zdolnym prezenterem pogody. Niestety system sterowania widzami właśnie takich ludzi potrzebuje do programowania świadomości telewizyjnych widzów. Program prognozy pogody został wytypowany jako idealny do kodowania opinii publicznej.

Nasz prezenter pogody został wraz z setką prezenterów podobnych programów z innych krajów przeprogramowany. Transformacja zwykłych prezenterów pogody na autoryzowanych następuje na sympozjach i konferencjach w ekskluzywnych hotelach i kurortach na całym świecie. Technika przyporządkowania sobie takich grup została już dawno przetestowana skutecznie na lekarzach i farmaceutach przez koncerny farmaceutyczne. Stosowany jest ten sam mechanizm uzależnienia poprzez: wycieczki, bonusy, prezenty – i tak dalej, i tak dalej… Operację pozyskiwania lojalności całych grup zawodowych przeprowadzają przeróżne fundacje i stowarzyszenia sponsorowane przez szare eminencje tego świata. Ze względu na setki powiązań wzajemnie przemieszanych organizacji należących do szarych eminencji – bardzo trudno jest dokładnie zlokalizować źródło zła. Dlatego też nie dowiemy się kto sponsoruje konferencje prezenterów pogody w Paryżu na której są oni szkoleni w temacie: Jak skutecznie przekonać widzów prognozy pogody do wizji ocieplenia klimatu? Nasz kret zaprogramowany na takich konferencjach (podbudowany finansowo) ochoczo głosi codziennie zamiast dokładnej prognozy pogody… prognozy apokalipsy klimatycznej.

Ile jest każdego dnia: konferencji, zjazdów, szkoleń, prelekcji, wykładów dla specjalistów od kreowania obrazu rzeczywistością według scenariusza szarych eminencji? Ile programów w naszych mediach codziennie jest robionych przez wyszkolonych manipulatorów? Ile jest zainstalowanych kretów w Polsce? Ile jest takich kretów na całym Świecie? Zapewne są to tysiące większych i setki tysięcy mniejszych agentów. A może chociaż jeden z nich dzięki temu artykułowi zostanie namierzony i zdemaskowany? Tego bym sobie życzył, o tym bym śnił…

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top