Informacje

Prawica Rzeczypospolitej chce dymisji Komisji Europejskiej

Prawica Rzeczypospolitej apeluje do polskich posłów Parlamentu Europejskiego o złożenie i poparcie wotum nieufności dla obecnego kierownictwa Komisji Europejskiej. Powodem jest pomysł kar finansowych dla państw, które nie podporządkują się przymusowej relokacji imigrantów.

Jean-Claude Juncker. Fot. Wikimedia Commons

Jean-Claude Juncker.
Fot. Wikimedia Commons

Pełna treść oświadczenia:

Czas bronić Polski!

Pomysł Komisji Europejskiej, by przymusowe rozsyłanie imigrantów po Europie wymuszać na państwach Europy sankcjami finansowymi – to manifestacja całkowicie destrukcyjnej roli obecnych władz Unii Europejskiej.

Apelujemy do polskich posłów Parlamentu Europejskiego o złożenie i poparcie wotum nieufności dla obecnego kierownictwa Komisji Europejskiej.

Jednocześnie przypominamy, że przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek, głosował przeciw powołaniu Jean-Claude’a Junckera na przewodniczącego Komisji Europejskiej, głosował za jego odwołaniem (po ujawnieniu afery luksemburskiej) i wreszcie był jednym z jedynie kilku polskich posłów, którzy poparli wniosek o jego odwołanie z powodu katastrofalnej polityki imigracyjnej Komisji Europejskiej.

W imieniu Prawicy Rzeczypospolitej:
Marian Piłka, Krzysztof Kawęcki, Lech Łuczyński

Kontakt dla mediów:
Andrzej Dubiel
m: +48 535 22 55 66

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top