Opinie, Analizy i Wywiady

Schizofrenia Europy

Pod latarnią jest najciemniej – słowa gorzkie lecz prawdziwe. I tak oto właśnie – budzimy się w czasach, w których mimo totalnej islamizacji Europy – media milczą, a nawet wprowadzają nas w stan nieświadomości. Kołyszemy się w chocholim tańcu wierząc telewizyjnym przekaźnikom, że jesteśmy potęgą nie do pokonania. Europo – przebudź się! Spójrz dookoła i przejrzyj na własne oczy.

Fot. Gerd Altmann/Pixabay

Fot. Gerd Altmann/Pixabay

Nie jesteś już sama.

Kiedy dochodzi do głośnych wydarzeń z udziałem muzułmańskich osiedleńców, takich jak w Sylwestra w Kolonii lub zamach na lotnisku w Brukseli – wówczas media ukazują realne zagrożenia płynące wraz z milionami islamskich imigrantów z Azji i Afryki. Niestety tylko w chwilach zgrozy możemy zobaczyć w mediach państw europejskich brzydkie oblicze nowych osadników.

Kiedy tylko mija największe zagrożenie zamachami, obserwujemy przekazy medialne z życia Europy jakby z końca ubiegłego wieku… We wszystkich relacjach z imprez sportowych czy kulturalno-rekreacyjnych znika z otoczenia nowa rzeczywistość pełna osiedli islamskich osadników. Gdy oglądamy obraz telewizyjny na przykład z wyścigu kolarskiego w Belgii to kamerzysta nie filmuje ani jednego muzułmanina! Jakby ich tam nie było… a przecież są! Oni są i obserwują tradycyjne imprezy obywateli starej Europy jakby występy w cyrku do likwidacji.

Przekazy telewizyjne z wielkich imprez sportowych są pozbawiane islamskiej otoczki, aby widz miał wrażenie spokoju i stabilizacji. Tymczasem skrywanie świata realnego stwarza fałszywy wizerunek i jest kolejną manipulacją medialną w świadomości obywateli państw europejskich. Jest to mistyfikacja, aby widz nie zorientował się, że żyje w nowych realiach.

Drodzy Czytelnicy – dodajmy do tych sielankowych obrazków z pięknymi okolicznościami przyrody obraz islamskich osadników otaczający te wszystkie europejskie wydarzenia. Obecnie na obszarze Europy Zachodniej wszelkie wydarzenia: sportowe, kulturalne, rekreacyjne oraz uroczystości państwowe są rozgrywane w otoczeniu bardzo złej mocy napływającej ze świata islamskiego do nowych koloni muzułmańskich w Europie.

Zawodnicy wyścigów kolarskich przemierzają trasy w otoczeniu nie tylko starych zamków i pałaców, wspaniałej architektury miast i pięknych krajobrazów. Wokół zawodów kolarskich i wokół wszystkich innych imprez masowych krążą nowi mieszkańcy Europy. Nowi mieszkańcy absolutnie nie są zainteresowani kulturą europejską. Oni obserwują i kalkulują – co z tym zrobić.

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top