Opinie, Analizy i Wywiady

Strzembosz: Nie ma zagrożenia demokracji

Nie ma zagrożenia demokracji. Dyskutujemy w telewizji, nikt tej telewizji nie zamyka – odpierał argumenty Magdaleny Środy w TVN24 Piotr Strzembosz z Prawicy Rzeczypospolitej. Oboje dyskutowali na tema obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju.

Fot. Prawica Rzeczypospolitej

Fot. Prawica Rzeczypospolitej

Ze słowami Strzembosza nie chciała zgodzić się Środa, która zwróciła uwagę na sytuację w TVP. – Jarosław Kaczyński nienawistnie milczy – ironizował Strzembosz. – Pani go traktuje jako jakiegoś demiurga, nie wiem, Rasputina który gdzieś tam siedzi na zapleczu i my tego nie widzimy, my tego nie słyszymy, ale wiemy, że on za te nitki pociąga – powiedział. – Ale on nie siedzi na zapleczu i oczywiście, że pociąga – nie zgodziła się Środa. – Przepraszam, czy Prezydent pociąga za jakąkolwiek nitkę, oprócz tego, że jeździ na narty? – zapytała. – Nie trzeba być socjologiem, aby widzieć jaka jest struktura tej partii. Ta struktura jest autorytarna – przekonywała.

Magdalena Środa przekonywała, że Prezydent Duda powinien przynajmniej udawać niezależność od PiS, bo ona nie będąc członkiem PiS nie uważa go za swojego Prezydenta. – Ja nie jestem w PiS i uważam go za swojego Prezydenta – ripostował Strzembosz.

Pełen zapis dyskusji można obejrzeć tutaj.

Źródło: tvn24.pl

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top