Informacje

W Kolonii wybuchły zamieszki

W związku z Sylwestrowymi wydarzeniami w Niemczech, w środę w Kolonii doszło do manifestacji i zamieszek. Mieszkańcy miasta wyszli na ulice, by zamanifestować sprzeciw wobec muzułmańskich radykałów.

Fot.: Wikimedia Commons

Fot.: Wikimedia Commons

W święto Trzech Króli Niemcy manifestowali swój sprzeciw wobec zachowania uchodźców. Na ulice wyszło kilka tysięcy osób, wśród manifestujących było wielu kibiców lokalnych klubów. Pomimo, że manifestację dobrze zabezpieczono, doszło do zamieszek w wyniku których 14 osób zostało rannych. Wśród ofiar jest 13 policjantów. Do tej pory aresztowano 6 osób, jednak na tym prawdopodobnie się nie skończy.

Jak dotąd w tej części Niemiec nie dochodziło do wystąpień antyislamskich. Jednak Sylwestrowe wydarzenia oburzyły Niemców do tego stopnia, że wyszli na ulice. W najbliższym czasie spodziewane są podobne manifestacje w całych Niemczech. Do naszych zachodnich sąsiadó z każdą chwilą wkracza coraz więcej nielegalnych imigrantów, a tamtejszy rząd przestaje radzić sobie z tym problemem.

Przypomnijmy, że w Sylwestrową noc w Kolonii grupa niemal 1000 imigrantów z północnej Afryki otoczyła grupę kobiet. Dokonali oni wówczas na tych kobietach przestępstw seksualnych, w tym również gwałtów. Do podobnych sytuacji dochodziło również w innych miastach za zachodnia granicą Polski. W całych Niemczech ofiarami  padło ponad 100 kobiet.

Zajścia w Kolonii skomentowała również burmistrz miasta, która niejako broniła uchodźców, pisaliśmy o tym tutaj.

Źródło: prostozmostu.net

 

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top