Informacje

„Jeżeli w Polsce dojdzie do podobnych incydentów, Szydło będzie miała krew na rękach”

Mamy dziś do czynienia z atakiem na wolność, na prawa człowieka. Musimy temu przeciwdziałać i apeluję, by Polska była precedensem w Europie, który będzie przeciwdziałał islamizacji. Przeciwdziałał tej zbrodniczej ideologii, jaką jest islam i zakazywał jej szerzenia – powiedziała na dzisiejszej konferencji prasowej „Kobiety przeciwko szariatowi” Miriam Shaded. O nieprzyjmowanie islamskich imigrantów do rządu zaapelowały dziś, oprócz Shaded, przedstawicielki Kukiz’15 i partii KORWiN.

rape photo

Fot. Pixabay

Zdaniem szefowej Fundacji Estera islam nie jest religią, ale zbrodniczą ideologią, która łamie prawa człowieka, m.in. zabija innowierców. – Marzy mi się taka Polska, która będzie precedensem, która będzie pokazywała innym krajom jak przeciwdziałać tego typu sytuacjom i będzie otwarcie mówiła, że nie zgadza się na pewne ideologie w swoim państwie – powiedziała na konferencji prasowej, którą dziś w Sejmie zorganizowały przedstawicielki Kukiz’15 i partii KORWiN.

Przyjęcie islamskich imigrantów wiąże się ze znacznym wzrostem zagrożenia bezpieczeństwa wewnętrznego Polski, ale też bezpieczeństwa Polek. Trzeba powiedzieć to wyraźnie. Wzrost ilości imigrantów muzułmańskich wiąże się przypadkami molestowania, bicia, gwałcenia kobiet, także Europejek – podkreśliła poseł Kukiz’15 Anna Maria Siarkowska.

Argument, że rząd PO-PSL zatwierdził liczbę imigrantów jest niepoważny, bo dziś to Beata Szydło jest premierem i jeżeli w Polsce dojdzie do podobnych incydentów jak we Francji, albo w Niemczech, to ona będzie miała krew na rekach – powiedziała z kolei Katarzyna Zaleśna z partii KORWiN.

Panie wystosowały w tej sprawie list do premier Beaty Szydło. Zaapelowały także od kanclerz Merkel, aby skończyła z poprawnością polityczną i uwolniła media oraz ujawniła skalę incydentów wobec kobiet dokonanych przez islamskich imigrantów w Niemczech.

Źródło: pch24.pl

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top