Opinie, Analizy i Wywiady

Ciała pijanej zakonnicy nie odnaleziono

Rok temu, 5 stycznia 2015 roku, wróżbita Adam powiedział, że Bronisław Komorowski może przegrać wybory jeżeli potrąci na pasach pijaną zakonnice w ciąży. Minął rok,  Prezydent Komorowski otrzymał eksmisje z Pałacu Prezydenckiego, więc może warto zgłosić do prokuratury fakt zaginięcia zakonnicy. 

Fot. Laurine Depta

Fot. Laurine Depta

Bronisław Komorowski miał 123 proc. Obywatele, towarzysze z Lemingradu byli przekonani, że tow. Komorowski ma szanse przebić w swoich dokonaniach człowieka, który samodzielnie obalił komunę. Już stawiali pomniki, już nazywali szkoły, ale nie udało się, bo przyszedł plastik i się skończyło. Ostatnio próbował wyjaśnić tą tragedie Lech Wałęsa. W kuźni swojego umysłu, wykuł hipotezę, że jest błogosławiony i pińcet lat nie będzie lepszego prezydenta od niego. Cóż powiedzieć, szkoda, że nie dożyję czasów w których ludzie poznają lepszego Lecha Wałęsę. Aż strach pomyśleć co będą wtedy obalać, Imperium Starbucsa? Jedno jest pewne, wygrana Andrzeja Dudy była szokiem dla establishmentu. Lewicowi intelektualiści  szybciej przyznają, że Lech Wałęsa jest błogosławiony, niż złożą pokłon przed nowym prezydentem i powiedzą, że plastikowa popierdółka, smarkacz ze wsi Kraków był lepszy od wybitnego myśliwego.

Andrzej Duda okazał się lepszy. Nie tylko jego sztab prowadził lepszą, dynamiczną kampanie, ale od samego początku widać, że jest lepszym prezydentem. Z pierwszego przemówienia Bronisława Komorowskiego pamiętam wyłącznie wąsy i okrzyki HO! HO! HO! Dobrze pamiętam doskonale przygotowana wizytę w Biały Domu. Bronisław Komorowski przekazał wtedy życiową mądrość narodu Polskiego dla wszystkich Amerykanów, czyli przestrogę dotyczącą polowań i polskich kobiet.  W tym czasie Andrzej Duda nie krzyczał HO! HO! HO! Pamiętam, wspólny stolik z Brackiem Obamą i Władimirem Putinem, dobre przemówienie na 70 sesji Zgromadzenia Plenarnego ONZ i szereg spotkań z Polonią.

Adam Michnik i tak powie, że Bronisław Komorowski był lepszy. Tylko szkoda, że zgolił wąsy, ludzie go nie rozpoznali i przegrał. Rok temu w programie Tomasz Lis na żywo, Michnik wychwalał Bronisława Komorowskiego. Powiedział, że przegra jeżeli potrąci na pasach pijaną zakonnice w ciąży. Obecnej władzy, publicystom, wyborcom i sympatykom Andrzeja Dudy odradzam taką arogancje, bo historia lubi się powtarzać. Ale do wyborów daleko, do tego czasu proponuje złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Bronisława Komorowskiego, bo chyba potrącił kobietę. Przegrał, ale nie przypominam sobie, żeby ktoś znalazł ciało zakonnicy w ciąży. Jeżeli przepowiednia Michnika jest prawdziwa, można przypuszczać, że Prezydent Komorowski nie tylko zabił, ale ukrył też ciało. Powodzenia w więzieniu, przyślę kartę na święta.

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top