Opinie, Analizy i Wywiady

Pan pociągający… na dno

Już od dawna mówi się o tym, że jeśli PiS chce wygrać wybory to Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego powinni nie pokazywać światu. Taka taktyka przyniosła PiS-owi sukces w postaci wygranych wyborów prezydenckich. Ostatnio obydwaj politycy wychodzą z ukrycia, ale PiS na tym specjalnie nie traci. Pojawił się za to nowy polityk, który lepiej by się … nie pojawiał…

12042821_959506810755135_945998246027576974_n

Fot. www.facebook.com/cinkciarzpl

Żyrandol, wieża HI-FI, kilka obrazów, telewizor to tylko część rzeczy, które zniknęły z Pałacu Prezydenckiego razem z Bronisławem Komorowskim. Kompromitujące komentarze pracowników poprzedniej kancelarii prezydenta tylko pogrążają eks-prezydenta. Niedawno wyszło na jaw, że przez najbliższe 3 lata dzieci będą czytać w podręcznikach do historii, że aktualnym prezydentem Polski jest Bronisław Komorowski. Na usprawiedliwienie byłego prezydenta trzeba powiedzieć, że to nie on dopuszczał ten podręcznik do historii, tylko Ministerstwo Edukacji Narodowej pod wodzą Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Szczytem kompromitacji Bronisława Komorowskiego była natomiast amerykańska eskapada, mająca na celu promocję firmy Cinkciarz. Zdjęcie Bronisława Komorowskiego z koszulką z napisem Bull nie mogło nie rozbawić.

Ewa Kopacz wyciągnęła wnioski z wyborów prezydenckich i jej kampania jest zdecydowanie lepiej prowadzona niż Bronisława Komorowskiego. Mimo to notowania PO nie rosną. Dlaczego? Jest wielce prawdopodobne, że ostatnie wyczyny byłego prezydenta skutecznie zniechęcają wyborców do popierania jego macierzystej partii. PO zdaje się to dostrzegać i ostatnio coraz częściej Bronisław Komorowski zaczyna być łączony z projektem Ryszarda Petru – Nowoczesną.PL.

Teraz widać już wyraźnie jak dobrze się stało, że Bronisław Komorowski nie pozostał prezydentem po 6 sierpnia bieżącego roku. To chodzące nieszczęście tylko coraz mocniej kompromitowałoby Polskę. Wyskoki eksprezydenta ze spotkania z Obamą czy w Japonii to nic przy tym co by nas czekało gdybyśmy dziś musieli żyć z miłościwie nam panującym Bronisławem Komorowskim. Dziś jego sztubackie zachowania na szczęście nie szkodzą już Polsce tylko PO i Nowoczesnej.PL. Co akurat może Polsce przynieść wiele korzyści. Tak więc nie kończ waść, działaj dalej, a Polska nareszcie stanie na nogi.

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top