Opinie, Analizy i Wywiady

Kossakowski: Co ze spotkaniem Komorowskiego z Patruszewem?

– W czwartek kończy się kadencja obecnie panującego prezydenta, a ja do dzisiaj nie wiem w jakim celu Pan Bronisław Komorowski spotykał się z wysokim oficerem KGB Nikołajem Patruszewem – podkreśla za pośrednictwem mediów społecznościowych Ziemowit Piast Kossakowski, twórca PIAST.TV. Czy doczekamy się odpowiedzi na to pytanie?

Fot. Laurine Depta

Fot. Laurine Depta

Kossakowski o wspomniane spotkanie pytał prezydenta Komorowskiego już w czasie kampanii wyborczej, kiedy spotkał go na ulicach Warszawy. Odpowiedzi nie uzyskał. Doczekał się natomiast wywołania przez działaczy PO afery z nim w roli głównej. Działacze partii rządzącej określiły Kossakowskiego „nasłanym przez PiS aparatczykiem”.

Nie doczekaliśmy się też odpowiedzi na pytanie dlaczego każdy zadający niewygodne pytania prezydentowi swojego kraju musi być nasłany przez PiS, nie może tego robić z własnej inicjatywy. Na te i na inne pytania prezydent Komorowski będzie mógł wyczerpująco odpowiadać już od 6 sierpnia, ponieważ wtedy przechodzi na emeryturę, więc będzie miał na to wyjątkowo dużo czasu.

Komentarze - Facebook

To Top