Opinie, Analizy i Wywiady

Jurek: Prezydent spełnia swoje przedwyborcze obietnice

– Prezydent robi dokładnie to, co mówił w swojej kampanii wyborczej – stwierdził Marek Jurek w wypowiedzi dla Polsat News 2 odnosząc się do pomysłu dodatkowego referendum. Lider Prawicy Rzeczypospolitej podkreślił, że o referendum na temat poruszonych przez prezydenta kwestii apelowały miliony Polaków.

Fot. Facebook.com/prawicarzeczypospolitej

Fot. Facebook.com/prawicarzeczypospolitej

Marek Jurek odniósł się też do apelu premier Kopacz o dopisanie kolejnych pytań do referendum Jak stwierdził, premier miała na to czas wtedy, gdy pomysł organizacji referendum zgłosił ówczesny prezydent Bronisław Komorowski i w arogancki sposób odniósł się do apeli obywateli o dodatkowe pytania. Teraz – jak powiedział – Ewa Kopacz jest niewiarygodna. Według lidera Prawicy Rzeczypospolitej za obecną sytuację trzeba obwiniać prezydenta Komorowskiego i PO.

Były Marszałek Sejmu podkreślił, że prezydent Duda wsłuchał się w głosy milionów obywateli, którzy apelowali o referenda w sprawie 6-latków, wieku emerytalnego, czy lasów państwowych. Podkreślił, że to wnioski obywatelskie, a nie jednej partii politycznej i podziękował prezydentowi – jako jeden z obywateli – za to, że zdecydował się na zwołanie referendum.

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top