Informacje

3 osoby na wykładzie-widmo o JOW-ach

3 osoby przyszły na zaplanowany na 23 lipca na godzinę 17 w budynku Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach wykład dr Grzegorza Bajorka. Nie spotkały jednak wspomnianego prelegenta. Organizatorzy twierdzą, że „z odpowiednim odstępem czasowym” odwołali wydarzenie. O sprawie poinformował kurierwschodni.pl.

Fot. Facebook

Fot. Facebook

– Czekający prawie godzinę na wykład nie zostali nawet poinformowani o odwołaniu bądź przeniesieniu wykładu do innej sali czy na inny termin. Pytani o powody nieobecności prelegenta na jego wykładzie pracownicy UPH rozkładali bezradnie ręce twierdząc, że nie wiedzą nawet, iż miała się odbyć tutaj prelekcja o JOW-ach, a firmujący przedsięwzięcie swoim nazwiskiem doktor Grzegorz Bajorek nie brał jeszcze klucza do sali – relacjonuje dziennikarz kurierwschodni.pl Michał Harasim.

Zarzuty odpierają organizatorzy. – Wszystko zostało odwołane z odpowiednim odstępem czasowym więc w czym problem? – pyta Damian Fiołek z siedleckiego Ruchu Kukiza. Problem jednak w tym, że na facebookowej stronie siedleckiego oddziału ruchu łatwo można znaleźć plakat zapraszający na wydarzenie, natomiast informacji o jego odwołaniu brak.

Źródło: kurierwschodni.pl

Komentarze - Facebook

To Top