Informacje

Ruszamy!

Prawapolityka.pl rusza z wersją beta serwisu. Jesteśmy więc teraz dostępni dla użytkowników w wersji testowej serwisu. Wszystko po to, aby już wkrótce wystartować już oficjalnie.

ppfbtloOd kilku dni na naszym facebookowym profilu prezentowaliśmy kolejnych autorów naszego portalu. Teraz będą mogli Państwo ich poznawać już poprzez publikowane teksty. Pełna lista piszących dla nas osób jest dostępna w zakładce redakcja.

Zachęcamy Państwa do współtworzenia portalu razem z nami! Dzielcie się swoimi uwagami, polecajcie prawapolityka.pl znajomym. Stwórzmy razem silne medium ludzi prawych, którym zależy na dobru wspólnym (co jest kwintesencją klasycznego pojmowania polityki).

Skąd pomysł na podjęcie się tego akurat projektu? Jesteśmy grupą osób, którzy nie godzą się na to, że w przestrzeni publicznej promuje się tylko jedną formę uprawiania polityki – cyniczną walkę o zdobycie i utrzymanie władzy. Władza jest tylko jedną z pomocy w osiąganiu celu, który powinien być stawiany przed każdym politykiem – roztropna troska o dobro wspólne. Chcemy promować odpowiednie postawy, działania, myśl polityczną, a nie konkretne środowiska i partie polityczne. Chcemy pokazywać naszym czytelnikom o co tak na prawdę chodzi w polityce. Chcemy wreszcie przebić barierę informacyjną, z jaką muszą się zmagać osoby, które wyznają ideały takie, jak my.

Komentarze - Facebook

Komentarze
To Top